Görüşme Süresi: 40 dk.

₺1.250,00
Klinik Psikolog Elif Tuna Gürbüz Ircı

Elif Tuna Gürbüz Ircı

Klinik Psikolog


En yakın tarih: 02/08/2024 11:00

36 Tamamlanan Randevu
Hemen uygun bir saat seçin ve randevu alınRandevu Al

Hakkında

Lisans eğitimimi Başkent Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamladıktan sonra Acıbadem Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans programından “Erken dönem uyumsuz şemaların ortoreksiya nervoza üzerindeki yordayıcı etkisi ve sağlık anksiyetesi ile ilişkisinin incelenmesi” konulu bitirme tezimi tamamlamlayarak mezun oldum. 

Yüksek lisans eğitimim esnasında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde psikolog olarak AMATEM, ÇEMATEM ve psikiyatri servislerinde stajımı tamamladım. 

Bilişsel Davranışçı Terapi ve Psikodinamik Yaklaşım temel derslerini, daha sonra ise Şema Terapi ve Deneyimsel Oyun Terapisi eğitimlerini aldım. Süpervizyon sürecimi de tamamladıktan sonra online ve yüz yüze danışan görmeye devam ettim. Halen online olarak ve kendi ofisimde çocuk ve yetişkin psikoterapi hizmeti vermekteyim.

Ağırlıklı olarak Şema Terapi ekolü ile ilerlemekteyim. Şema Terapi kişilik bozuklukları, kronik anksiyete, depresif bozukluk, yeme bozuklukları, çift sorunları, çocukluk çağı travmaları, yakın ilişkileri sürdürme ve iletişim problemleri için oldukça etkili olduğu bilinen bir ekoldür. Bunun yanı sıra mevcut danışanımın ihtiyacına yönelik olarak eğitim gördüğüm diğer ekollerden de beslenerek eklektik bir terapi yaklaşımından yararlanmayı tercih etmekteyim.

Uzmanlıklar
Anksiyete (kaygı) Bozuklukları Bipolar Bozukluk Bireysel / Yetişkin Terapisi Depresyon Duygusal İlişki Problemleri Dürtü Kontrol Bozuklukları Fobiler İletişim Problemleri

Eğitim

 • Klinik Psikoloji Yüksek Lisans

  Acıbadem Üniversitesi

  2022

  2022
 • Psikoloji Lisans

  Başkent Üniversitesi

  2019

  2019

Yorumlar

Anksiyete (kaygı) Bozuklukları Süper hoca
Anksiyete (kaygı) Bozuklukları Çok güzel bir hizmet aldım gayet memnunum, tavsiye ederim.