Görüşme Süresi: 40 dk.

₺1.800,00
Klinik Psikolog Umut Doğan

Umut Doğan

Klinik Psikolog


En yakın tarih: 19/04/2024 18:00

0 Tamamlanan Randevu
Hemen uygun bir saat seçin ve randevu alınRandevu Al

Hakkında

Dr. Umut Doğan, Bilkent Üniversitesi'ni burslu ve bölüm birincisi bitirdikten sonra Hollanda'nın Leiden Üniversitesi'nde klinik psikoloji yüksek lisansı yapmıştır. Sonrasında, Almanya'nın Leipzig ve Finlandiya'nın Jyväskylä Üniversitesi'nde burslu olarak çift diplomalı bir yüksek lisans daha yapmıştır. Son olarak, Avustralya'daki Canberra Üniversitesi ve Australian Institute of Sport'ta doktorasını tamamlamıştır. 

Ruh sağlığı yolculuğunda destek ve rehberlik arayanlara Türkçe ve İngilizce online terapi hizmeti sağlamaktadır. Terapi yaklaşımı danışan merkezli ve çözüm odaklıdır. Yani, çalışmalarınız sırasında sizin özgün ihtiyaçlarınıza öncelik verip kısa bir süre içinde hedeflerinize ulaşmanız amaçlanır. Siz de hayatınızda bir değişim istiyorsanız kendisiyle Psikoway üzerinden bir randevu ayarlayabilirsiniz.

Uzmanlıklar
Anksiyete (kaygı) Bozuklukları Bireysel / Yetişkin Terapisi Cinsel Terapi Depresyon Duygusal İlişki Problemleri Dürtü Kontrol Bozuklukları Fobiler Göçmen Terapisi İletişim Problemleri Kariyer Danışmanlığı

Eğitim

 • Psikoloji Lisans

  Bilkent Üniversitesi

  2011

  2011
 • Klinik Psikoloji Master

  Leiden University

  2012

  2012
 • Psikoloji (Teşhis ve Müdahale) Master

  University of Leipzig

  2014

  2014
 • Spor ve Egzersiz Psikolojisi Master

  University of Jyväskylä

  2016

  2016
 • Psikoloji Doktora

  University of Canberra & Australian Institute of Sport

  2021

  2021